Vlakem po ČR


Na tenhle výlet jsem se vydala sama. Využila jsem nabídky Českých drah na 14 denní jízdenku po ČR za 990,- a vydala se poznávat nebo znovu navštěvovat česká města. Na cestách jsem z těch 14 dní strávila nakonec jen dní 12, protože jsem musela mezi tím i do práce. Celkem jsem najela 3422 km, ušla asi 130 km, viděla 16 měst, utratila 91 kč za WC, 205 kč za zmrzlinu.

Nejdříve jsem se jela podívat do Jižních Čech, kde jsem strávila již několik lét předtím. Bydlela jsem dvě noci v hotelu Singer Pub, který můžu jedině doporučit. Je v centru Českých Budějovic, pokoj hezky zařízený, vybavený, koupelna super, jen večer trochu hluk, ale byla jsem tam pátek + sobota, tak to se taky musí brát v potaz. Dalších 5 výletů jsem začínala i končila v Blansku a do Liberce a Karlových Varů jsem jela z Prahy.

Myslím, že jsem trochu ujetá na statistiku a hodnocení, takže jsem každé město hodnotila podle následujících kritérií. Je to samozřejmě hodně subjektivní, těžko bych některé hodnocení vysvětlovala. Neviděla jsem jistě všechno v každým městě. Ještě více fotek zde

„Nelituji žádného dne, kdy jsme byli na cestách!“

Miroslav Zikmund

0 komentářů:

Okomentovat

© LZ. Používá technologii služby Blogger.

Oblíbené