25 ledna 2016

Zkouška a box

Tohle bude asi trochu messy článek plnej keců (ale upřímných), tak kdo chce jen fotky, tak musí počkat. Ikdyž vlastně nevím, co tu budu ještě fotit, ale třeba mě ten Aalborg ještě překvapí. 

Zrovna je 21:53, já poslouchám Chopina, po dlouhé době - doporučuju. A v troubě se peče cuketová buchta. Dělám ji z poloviční dávky, ale recept mám napsanej na celou, většinou se u každé položky zvládnu soustředit a vydělit to dvěma. Dneska jsem tam dala celou dávku mlíka, jinak zbytek poloviční, tak nevim co z toho vznikne, ačkoliv jsem se to snažila zachránit ještě lžící mouky. 


Dneska byl super den. Konečně totiž skončilo to šílenství ohledně projektu. Pracovali jsme na něm od začátku listopadu a většinou mě to vůbec nebavilo a často jsem měla stejný zoufalý pocit, jako když jsem se na VŠE měla učit na zkoušku. Myslela jsem, že už to zde nezažiju, zvlášt po zkušenostech s předchozími projekty, které mě dost bavily. 
No, takže dneska byla zkouška. Musím upřímně říct, že jsem čas v ČR raději trávila s rodinou, s Marťou Hasmym a psíčkem, na muzikáči přiopíjením se, s kámošema, na výstavě (bežte do galerie!), v bazénu, s knihou, v Brně a v Praze♥... než přípravou na zkoušku. Vymyslet téma na prezentaci nebylo těžké, ale nebylo mi dlouho dost dobré, tak jsem ještě několik dní přemýšlela nad lepším (ztráta času, skončila jsem u prvního), ale znova řešit jaká je metodologie psaní ... nebudu to řešit :D ... se mi prostě nechtělo. Tak jsem měla teda moc pěknej víkend plný snažení se (sobota byla plná snažení se, neděle byla plná uklidňování se, že mám ještě víc pokusů). 
Dneska nastal den D, konec utrpení, vlastně jsem se na to i těšila, ale nepopírám, že jsem byla nervozní. Do prezentace jsem vložila pár youtube videí (a cítila se skoro jako ajťák, když jsem musela aktivovat kartu "vývojář" a podle návodu na youtube to video tam dát), aby to mělo šťávu. Několikrat jsem si sama nahlas prezentaci odříkala (celý měsíc jsem skoro nemluvila anglicky a ikdyby, stejně mi často vypadávají slovíčka) a měla jsem i docela pocit, že by to mohlo dopadnout dobře. Před zkouškou už můj tep byl někde hodně vysoko, ..


.. můžete mi někdo poradit neco na to, abych nebyla pořád tak nervozní, před výstupem před lidma, ke kterým mám respekt? Já jsem si myslela, že se to bude jen zlepšovat, ale je to pořád stejný. A to jsem si říkala, že přece o nic nejde, že ikdybych to nedala, tak to dám příště. Prostě jsem byla smířená se všemi závěry té zkoušky, představovala jsem si je ve spodním prádle, pak i bez oblečení (just kidding), představovala jsem si, že to vysvětluju svým kámošům na baru, stejně jsem pořád byla nervozní. Tak já nevim... HELP ME!

no.. když jsem začala mluvit a pokračovala, situacec se začala zlepšovat, já používala docela dobrý anglický výrazy a moje řeč mi v mojí hlavě dávala smysl...a pak ty videa prostě nejely. Prostě se v prezentaci neobjevily (ajťák), ikdyž mi doma jely dobře, prezentaci jsme pouštěli z meho PC, Thomas říkal, že se na to koukal doma a taky mu fungovaly, ale při zkoušce prostě ne. Všechno špatně. Pak jsem to zapla z YT, ale nejel zvuk :D, musela jsem překlikavat z YT do PP (ještě že aspon alt+tab znám :D), takže nervozita level 1000000000000000000 a moje angličtina level -100000000000. Pak jsem dobojovala do konce a ještě pul minuty to rozdýchávala. Pak byla pauzička a následovala ještě zkouška. Všechno bylo ve skupině, což nakonec bylo fajn, odpovídal kdo věděl, ale dostali jsme i pár každý přímo. To už jsem nebyla nervózní skoro vůbec, odpovědi jsem většinou věděla (protože se neptal na ty nudný věci, který jsem se za tu sobotu ani pořádně nenaučila).

No, nakonec mi řekl, že moje prezentace byla nejlepší (hoho, musím se jednou pochlubit a říkala jsem že upřímně, tak upřímně :D) ale já trochu pochybuju o tom, že mě poslouchal a taky o tom, že celá ta vyhrocená situace se děla jen v mý hlavě. Nakonec mi dal B a šlo se domů. Upřímně, bych nečekala, že na zahraniční univerzitě budu mít lepší známky než na VŠE. 

Konec části o zkoušce, pro ty, kdo čekají, že se tento článek vyvine v něco zajímavějšího než psaní o škole.

Upřímně, zase :D, se mi sem nějak moc nechtělo. Nevěděla jsem jestli je to tou zkouškou, počasím, absencí přátel, absencí práce=peníze, nebo nevim čim. Teď už to asi vim. Bylo to tou zkouškou. Normálně se těším na další předmět :D ten začne 2. unora, takže ted mám volno. HAHA. Takže budu hledat práci, zase s životopisem v ruce běhat po městě.., taky zapracuju na nějakých příspěvcích pro Esthesii (moje jediná práce, která mě baví, avšak i přesto, že na české poměry dobře placená, na dánské poměry nic moc), konečně si taky nalakuju nehty a hlavně budu psát motivační dopisy na všechny stáže, který jen trochu budou přípomínat právě práci, kterou dělám pro Esthesii. Až tady skončím totiž, pojedu pracovat do nějaké firmy, na 3 - 6 měsíců. Dělají to tu tak všichni a škola to sama velmi doporučuje. Já už jsem o tom psala vlastně. ..

Dneska jsem byla na boxu!  Pár lidem, co to čtete jsem o tom říkala :). Jako obvykle jsem měla problém se tam vubec dostat. V té části Aalborgu jsem zatím nebyla, je to ode mě 2 km, tak jsem si myslela že za 10 minut na kole to dám... no jasný :D Takže jsem přišla o 15 minut později, ale nikomu to nevadilo. A bylo to bezvadný!!! Sice jsem se dost často cítila jako debil, ale to i tenkrat když jsem poprvé běhala a plavala a byla na TRX a tak dáále. Bylo nás tam strašně moc (aspon 30) a většina byli chlapi (hohohoho :D) ale bylo tam i dost ženských, takže jsem se zase necítila tak moc divně. Pan vedoucí boxer se mě snažil naučit pár základů. Je to docela komplikovaný, pamatovat si chránít xichtík, pak mít ruce správně, ohnout se, mít správně nohy, správně je používat (to i ty ruce :D), pak si zase chránit xichtík .. ale upřímně a skromně musím říct, že si nemyslim, že jsem uplný poleno a to i potom co jsem se u toho viděla v zrcadle :D: Zítra nezvednu ruce. Ve středu jdu zas. Je fajn, ze se neboxuje celou 1,5h, ale byla tam i část kdy se jen posilovalo. 

je 22:30 a já vytahuj buchtu z trouby a stále poslouchám Chopina. Buchta vypadá dobře i s úplnou dávkou mléka a trochu větším množstvím mouky. Uvidíme zítra. 

Ještě tak před půl hodinou jsem tu seděla v tílku s otevřeným oknem. To asi tak k počasí v Dánsku. Ale jsou tu poslední zbytky sněhu.

Kolo zase nepřehazuje.. 
Myslim, že na to že jsem tu třetí den, jsem toho napsala až dost. Ty hezčí fotky jsou od Peti z Prahy, ty míň hezký jsou ode mě z Prahy . Such a perfect day.
Je 23:13 a já to jdu pustit do světa. 

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat

© LZ. Používá technologii služby Blogger.

Oblíbené