02 listopadu 2016

Můj den, kolo a návštěva

Je 23:07 a já konečně usedám ke svojí hodince odpočinku.

Přestože jsem dlouho nic nenapsala, stav blogu vypovídá přesně o mým životě. Nemám čas nebo energii na psaní článků o tom jak žiju, protože žiju. Mým životem je teď práce a projekt :D Perfektní. Většinou vstávám v 8, chvilku po 9 jsem na cestě do práce na kole, což považuju za svoji denní dávku meditace a čisté radosti. Někdy mi do cesty lezou chodci, to považuji za svou denní dávku rozčilení a hněvu :D. Někdy odjíždím už před 9, protože se nelíčím (:D) a jedu na box. Do práce pak dorazím buď v půl 10, když na box nejdu, nebo v půl 11, když na box jdu. Kolem 13-14:30 začínám obědvat. Do té doby píšu článek, fotím, točím, stříhám video, čtu články o tom jak nejlépe propagovat naše články/fotky/videa, hledám jaký novnář co a kde napsal o tématu společném s naší firmou, ukládám jeho jméno do excelu a když jich mám hodně, hledám jejich emaily, uvařím si zelený čaj. Po obědě pak často dělám nějakou z výše zmíněných věcí, hledám lidi kteří by mohli napsat recenzi o našich produktech, hledám youtubery, kteří by mohli natočit recenzi o našich produktech, připravuju press kit pro media, až jednou budou psát o naší firmě, aby věděli co a jak je, dávám to ke kontrole, připravuju databazi příjemců newsletterů, někdy píšu i text do newletteru, přemýšlím jak příště vyfotit/natočit/sestříhat, jakou použít hudbu. Dostanu připomínky k tomu, co jsem napsala/vyfotila/natočila/sestříhala a opravuji a přemýšlím, proč je to tak lepší. Často to pochopím, někdy nesouhlasím a raději bych to nechala tak, jak to bylo. Opravím to tak jako tak. Kolem 18:30 - 20:30 odjíždím domů. Připravím si večeři, téměř vždy vajíčka. Pustím si video na youtube, většinou Caseyho nebo Jona Olssona. Po večeři otvírám články a knihy, které potřebuji k projektu. Přemýšlím, podtrhávám a čtu. Někdy odběhnu od tématu a odepíšu na zprávy na facebooku, když mi nikdo nepíše, dívám se na skvostné příběhy lidí, kteří už mají školu za sebou, nebo práci před sebou a tak jim zbývá čas natáčet jejich skvostné životy na instagram nebo snapchat.

Je 23:07 a já mám čas na svou hodinku odpočinku.

Vlastně už je 23:21. A kdyby byl minulý týden, ještě by tam bylo večerní brčko. Tento týden dělám pokus na svém vlastním těle a mysli a žádný brčko nebude.

Mám tu jeden připravený článek o jízdě na kole v Barceloně. Nelíbí se mi jak jsem ho napsala, takže ho nezveřejním. Psát o jízdě na kole ve velkoměstě totiž asi dost dobře nejde. Já jsem jezdila na kole jen v Blansku nebo v Aalborgu, takže ten ruch Barcelony je pro mě nezvyklý, když nepočítám těch pár dní ve Vídni a Amsterdamu. Jízda na kole se stala ještě lepší než byla předtím. Nejsem si vlastně jistá, že víte o tom, že mám kolo. Koukám na poslední článek, stydím se když vidím jeho datum a chápu, že o tom že mám kolo ví jen ti, kterým jsem to řekla. Mám kolo. Už je tomu možná i dýl než měsíc a pořád ho mám.

Musím říct, že si užívám psaní tohoto článku, protože ač nebude tak uživatelsky přátelský pro čtení a optimalizovaný pro internetové vyhledávače, jde mi dobře psát. Docela. A je mi líto, že není tak vtipný jako články předtím. Nedávno jsem si četla článek z Islandu a smála se vlastním vtipům. To se mi u tohoto článku nestane. Možná teď. Není to tím, že bych už nebyla vtipná nebo snad byla nešťastná. Mám se tu skvěle, práce mě baví skoro pořád a projekt prostě jen musím napsat :D Jen je toho všeho tak strašně moc a pořád, že se divím, že vůbec píšu tenhle článek.

O víkendu tu byla Marťa. To toho taky všeho bylo strašně moc, ale bylo to všechno strašně super. Skvělá příležitost a výmluva nepracovat a nedělat nic do školy a klidně si dát to večerní brčko. Nebo odpolední. Nebo ranní po tom, co jsem byla na halloweenské párty, pila alkohol po 2 měsících, spala asi 5 hodin a měla se jít procházet po Barceloně. Viděly jsme spoustu míst, většina byla i pro mě nová, protože ... no tak si to přečtěte znova, jestli nevíte proč. Počasí bylo úžasný, nevim jestli je tak hezky každej den když jsem v práci a nebo jestli to bylo výjimečně skvělé počasí, ale já prostě pořád nemůžu uvěřit tomu, že většina z vás nosí zimní bundy :D

17. prosince se vracím do ČR, dokonce skoro na 3 týdny. Vzhledem k tomu, že v tu dobu mám mít taky napsaný projekt, tak si nejsem jistá jestli chci aby ten čas utek nebo ne.In the article above, I explain how super busy I am right now. If you're interested about details, just write me a message, we can talk.


Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat

© LZ. Používá technologii služby Blogger.

Oblíbené